Zobrazených 1–12 z 160 výsledkov.

Zobraziť bočný panel

Dámska sada Kvapky v zlatej farbe

22.85 
Sada náhrdelníka s príveskom a náušnicami v zlatej farbe.Rozmer náhrdelníka: 450 x 2 mmRozmer prívesku: 15 x 7 mmRozmer náušnice: 23 x 5 mmVáha: 9 g

Dámsky honosný set s dvojitým náhrdelníkom a ozdobným kryštálikom

10.25 
Dámsky zlatý set tvorí dvojitý náhrdelník s dvoma príveskami a náušnice. Náhrdelník sa skladá z jemnej rozdvojenej retiazky, na ktorej je zavesený kryštálik a prívesok v tvare štvorčeka v bielej farbe so zlatým orámovaním. Náušnice sú v tvare štvorčeka v bielej farbe so zlatým orámovaním.  Set je elegantný, honosný a určite neprehliadnuteľný.

Dámsky kombinovaný luxusný set s perlami a bielymi kryštálikmi

12.25 
Luxusný zlatý set, ktorý sa skladá z náhrdelníka s príveskom a náušníc s perličkou. Náhrdelník z chirurgickej ocele tvorí jemná zlatá retiazka s kolmo viazanými oválnymi očkami a okrúhly prívesok, na ktorom sa nachádzajú zirkóny a malé kryštáliky. Uprostred prívesku je ozdobná perla. Zlaté náušnice pozostávajú z ozdobnej perly. Praktické zapínanie na kolík a brzdítko.Tento luxusný set oživí každý dámsky outfit.

Dámsky kombinovaný luxusný set s perlami a čiernymi kryštálikmi

12.25 
Luxusný zlatý set, ktorý sa skladá z náhrdelníka s príveskom a náušníc s perličkou. Náhrdelník z chirurgickej ocele tvorí jemná zlatá retiazka s kolmo viazanými oválnymi očkami a okrúhly prívesok, na ktorom sa nachádzajú zirkóny a malé čierne kryštáliky. Uprostred prívesku je ozdobná perla. Zlaté náušnice pozostávajú z ozdobnej perly. Praktické zapínanie na kolík a brzdítko.Tento luxusný set oživí každý dámsky outfit.

Dámsky kombinovaný set s červenohnedými kamienkami a zlatými guličkami

9.85 
Veselý dámsky set pozostáva z náhrdelníka a náušníc. Náhrdelník sa skladá z umelej čiernej kože, na ktorej sú umiestnené kombinácie červenohnedých kamienkov a zlaté guličky, ktoré ich od seba vkusne oddeľujú. Druhá časť setu sú jemné náušnice v tvare perličiek zlatej farby.Ak neviete aký šperk by ste si dali na firemný večierok, odporúčame práve tento set.

Dámsky kombinovaný set s červenými kamienkami a zlatými guličkami

9.85 
Veselý dámsky set pozostáva z náhrdelníka a náušníc. Náhrdelník sa skladá z umelej čiernej kože, na ktorej sú umiestnené kombinácie farebných červených kamienkov a zlaté guličky, ktoré ich od seba vkusne oddeľujú. Druhá časť setu sú jemné náušnice v tvare perličiek zlatej farby.Ak neviete aký šperk by ste si dali na firemný večierok, odporúčame práve tento set.

Dámsky kombinovaný set s čiernymi kamienkami a zlatými guličkami

9.85 
Veselý dámsky set pozostáva z náhrdelníka a náušníc. Náhrdelník sa skladá z umelej čiernej kože, na ktorej sú umiestnené kombinácie čiernych kamienkov a zlaté guličky, ktoré ich od seba vkusne oddeľujú. Druhá časť setu sú jemné náušnice v tvare perličiek zlatej farby.Ak neviete aký šperk by ste si dali na firemný večierok, odporúčame práve tento set.

Dámsky kombinovaný set s fialovými kamienkami a zlatými guličkami

9.85 
Veselý dámsky set pozostáva z náhrdelníka a náušníc. Náhrdelník sa skladá z umelej čiernej kože, na ktorej sú umiestnené kombinácie fialových kamienkov a zlaté guličky, ktoré ich od seba vkusne oddeľujú. Druhá časť setu sú jemné náušnice v tvare perličiek zlatej farby.Ak neviete aký šperk by ste si dali na firemný večierok, odporúčame práve tento set.

Dámsky kombinovaný set s hnedými kamienkami a zlatými guličkami

9.85 
Veselý dámsky set pozostáva z náhrdelníka a náušníc. Náhrdelník sa skladá z umelej čiernej kože, na ktorej sú umiestnené kombinácie hnedých kamienkov a zlaté guličky, ktoré ich od seba vkusne oddeľujú. Druhá časť setu sú jemné náušnice v tvare perličiek zlatej farby.Ak neviete aký šperk by ste si dali na firemný večierok, odporúčame práve tento set.

Dámsky kombinovaný set s kamienkami a zlatými guličkami

9.85 
Veselý dámsky set pozostáva z náhrdelníka a náušníc. Náhrdelník sa skladá z umelej čiernej kože, na ktorej sú umiestnené kombinácie farebných kamienkov a zlaté guličky, ktoré ich od seba vkusne oddeľujú. Druhá časť setu sú jemné náušnice v tvare perličiek zlatej farby.Ak neviete aký šperk by ste si dali na firemný večierok, odporúčame práve tento set.

Dámsky kombinovaný set s modrými kamienkami a zlatými guličkami

9.85 
Veselý dámsky set pozostáva z náhrdelníka a náušníc. Náhrdelník sa skladá z umelej čiernej kože, na ktorej sú umiestnené kombinácie modrých kamienkov a zlaté guličky, ktoré ich od seba vkusne oddeľujú. Druhá časť setu sú jemné náušnice v tvare perličiek zlatej farby.Ak neviete aký šperk by ste si dali na firemný večierok, odporúčame práve tento set.

Dámsky kombinovaný set so zelenými kamienkami a zlatými guličkami

9.85 
Veselý dámsky set pozostáva z náhrdelníka a náušníc. Náhrdelník sa skladá z umelej čiernej kože, na ktorej sú umiestnené kombinácie zelených kamienkov a zlaté guličky, ktoré ich od seba vkusne oddeľujú. Druhá časť setu sú jemné náušnice v tvare perličiek zlatej farby.Ak neviete aký šperk by ste si dali na firemný večierok, odporúčame práve tento set.