Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť bočný panel

Retiazka s písmenom A a náušnice v zlatom prevedení

16.89 
Skvelý tip na darček pre niekoho, koho meno začína na písmeno A. Set je praktický, pretože je vhodný aj pre dámy, ale aj pre pánov. Pre dámy náušnice a pre pánov retiazka s príveskom A. Urobte si takto spoločný darček. Materiál je chirurgická oceľ. Kvalitné prevedenie so zrkadlovo lesklým príveskom.

Retiazka s písmenom F a náušnice v zlatom prevedení

16.89 
Skvelý tip na darček pre niekoho, koho meno začína na písmeno F. Set je praktický, pretože je vhodný aj pre dámy, ale aj pre pánov. Pre dámy náušnice a pre pánov retiazka s príveskom F. Urobte si takto spoločný darček. Materiál je chirurgická oceľ. Kvalitné prevedenie so zrkadlovo lesklým príveskom.

Retiazka s písmenom I a náušnice v zlatom prevedení

16.89 
Skvelý tip na darček pre niekoho, koho meno začína na písmeno I. Set je praktický, pretože je vhodný aj pre dámy, ale aj pre pánov. Pre dámy náušnice a pre pánov retiazka s príveskom I. Urobte si takto spoločný darček. Materiál je chirurgická oceľ. Kvalitné prevedenie so zrkadlovo lesklým príveskom.

Retiazka s písmenom K a náušnice v zlatom prevedení

16.89 
Skvelý tip na darček pre niekoho, koho meno začína na písmeno K. Set je praktický, pretože je vhodný aj pre dámy, ale aj pre pánov. Pre dámy náušnice a pre pánov retiazka s príveskom K. Urobte si takto spoločný darček. Materiál je chirurgická oceľ. Kvalitné prevedenie so zrkadlovo lesklým príveskom.

Retiazka s písmenom L a náušnice v zlatom prevedení

16.89 
Skvelý tip na darček pre niekoho, koho meno začína na písmeno L. Set je praktický, pretože je vhodný aj pre dámy, ale aj pre pánov. Pre dámy náušnice a pre pánov retiazka s príveskom L. Urobte si takto spoločný darček. Materiál je chirurgická oceľ. Kvalitné prevedenie so zrkadlovo lesklým príveskom.

Retiazka s písmenom N a náušnice v zlatom prevedení

16.89 
Skvelý tip na darček pre niekoho, koho meno začína na písmeno N. Set je praktický, pretože je vhodný aj pre dámy, ale aj pre pánov. Pre dámy náušnice a pre pánov retiazka s príveskom N. Urobte si takto spoločný darček. Materiál je chirurgická oceľ. Kvalitné prevedenie so zrkadlovo lesklým príveskom.

Retiazka s písmenom O a náušnice v zlatom prevedení

16.89 
Skvelý tip na darček pre niekoho, koho meno začína na písmeno O. Set je praktický, pretože je vhodný aj pre dámy, ale aj pre pánov. Pre dámy náušnice a pre pánov retiazka s príveskom O. Urobte si takto spoločný darček. Materiál je chirurgická oceľ. Kvalitné prevedenie so zrkadlovo lesklým príveskom.

Set pre páry Eternal

16.55 
Párové retiazky s príveskami sú skvelým darom pre dvojicu. Tento šperk je dokonca skutočne výnimočný. V kruhu symbolizujúcom večnosť sú ďalšie dva. Spolu tak vytvárajú dokonalosť trojice a základ rodiny. Vygravírovaný nápis Etarnal love, teda večná láska je skutočne šperkom, pre modernú dvojicu, ktorá chce mať niečo výnimočné a pritom spoločné.retiazka pre neho 500 x 2 mm prívesok pre neho 25 x 6 mm retiazka pre ňu 450 x 1,6 mm prívesok pre ňu  21 x 6 mm váha 22 g

Set pre páry Queen and King

16.55 
On bude váš kráľ a vy jeho kráľovná. Presne to hovoria krásne náramky na ruku pre ňu a pre neho vygravírované na plátku v retiazke z nehrdzavejúcej ocele. A láska taktiež nehrdzavie. Preto je tento kov už samotný súčasťou symboliky vyznania. Súčasťou sú aj kamienky, ktoré krásne žiaria. Ako vzájomná láska dvoch ľudí. Náramky sa dajú veľkostne upraviť.náramok pre neho 220 x 7 mm náramok pre ňu 190 x 5 mm váha 28 g

Set pre páry Royal

16.55 
Tento set je určený pre páry. Dve retiazky a dva prívesky. Pre ňu a pre neho. Hoci nie sú rovnaké, na prvý pohľad každý spozná, že ako dvojica patríte k sebe. Retiazka je klasického univerzálneho vojenského štýlu z drobných guľôčok, čo ju robí veľmi odolnou. Zlatý prvok pre ženu a tmavý pre neho. S diamantovým naladením a vsadeným pravým veľkým zirkónom, čo dodáva prívesku nádherný lesk.retiazka pre neho 550 x 2 mm prívesok pre neho 38 x 11 mm retiazka pre ňu 500 x 2 mm prívesok pre ňu  33 x 10 mm váha 30 g