SETY PRE PÁRY – VYJADRITE LÁSKU POMOCOU ŠPERKU

SETY PRE PÁRY – VYJADRITE LÁSKU POMOCOU ŠPERKU

Láska dvoch ľudí je krehká a zároveň nádherná vec, ktorá dokáže presvedčiť o šťastí i najväčších cynikov. Práve vtedy keď sme zamilovaní máme najväčšiu chuť vykričať do sveta city, ktoré chováme k našej chýbajúcej polovičke. Na lásku neplatia žiadne prírodné zákony, žije svojim vlastným životom a je potrebné sa o ňu neustále starať a zalievať ju rovnako ako vzácnu rastlinu. Rovnako je však pravidlom, že láska nehrdzavie a to platí i o našich šperkoch, ktorých sa táto nepriazeň rovnako nedotýka. Sú krásne, nadčasové a najmä nesmrteľné.

Hovorí sa, že v dávnych vekoch boli bytosti potrestané za svoju pýchu a hrdosť a rozdelené na dve polovice, ktoré sa opäť musia spojiť, aby vytvorili jeden celok. Či už starým legendám veríte alebo nie, pravdou je, že náš partner je chýbajúcou polovicou a hoci je každý z nás iný a perfektný vo svojom slova zmysle, naše odlišnosti sa dokonale dopĺňajú a vytvárajú úžasnú harmóniu. Či už ste sa rozhodli svoj vzťah dať na známosť ako manželia alebo ešte len stojíte na začiatku dlhej a náročnej cesty partnerstvom, oznámte svoju lásku i prostredníctvom originálnych šperkov, ktoré boli vytvorené špeciálne pre páry.

Chceme, aby naše šperky určené pre páry vytvárali dokonalú jednotu rovnako ako je to v prípade ľudí. Vybrali sme si nadčasový dizajn a kombináciu farieb, ktoré ulahodia oku i duši každého. Voľba padla predovšetkým na kvalitný materiál, ktorý do najmenších detailov zdôrazní šperk. Chceme, aby ste ho nielen s radosťou nosili, ale aby vyjadroval všetku úprimnosť a lásku, ktorú vo svojom vzťahu chováte. Rozhodnúť sa môžete medzi príveskami alebo náramkami. Sme si však istí, že nech padne voľba na ľubovoľný z našich výrobkov, dočkáte sa krásne a štýlového prekvapenia.

AKO ZVOLIŤ ŠPERK PODĽA PRÍLEŽITOSTI?

AKO ZVOLIŤ ŠPERK PODĽA PRÍLEŽITOSTI?

Šperky dotiahnu výsledný outfit do dokonalého konca a udelia mu pomyselnú čerešničku na vrchu. Rovnako ako môžete outfit šperkami pozdvihnúť na novú úroveň a dodať mu eleganciu a zároveň nádych luxusu, tak ho môžete voľbou nevhodných šperkov pokaziť. Ako na správne kombinovanie a aké šperky je najlepšie voliť do práce, do spoločnosti či počas voľných chvíľ?

Prvá rada znie: zvoľte vždy jeden nosný kúsok, ktorý bude výrazný a ktorý jednoducho pritiahne všetky pohľady. V prípade, že dávate prednosť jednoduchým líniám v oblečení, môžete voliť mohutné a nápadité kúsky s výrazným dizajnom. Počas vášho pracovného dňa to môžu byť napríklad výrazné hodinky, ktoré sú trendy a zároveň plnia i užitočnú funkciu. Ak volíte výrazné náušnice, nemusíte už voliť ďalšie kúsky na doplnenie dekoltu. Dobrým pomocníkom sú i sety s jednoduchým dizajnom.

Kúsky z nich môžete nosiť tak ako vám to bude vyhovovať – nechať jednotlivé kúsky zažiariť samostatne alebo naopak využiť celú palebnú silu naraz. Dajte si však pozor, aby celkový dojem nepôsobil prekombinovane. V práci je predovšetkým dôležitý profesionálny dojem a vystupovanie.

Večerné udalosti sa vždy nesú v tóne elegancie a luxusu a rovnako by na tom mala byť i vaša voľba šperkov. Nie je šťastným rozhodnutím voliť hodinky a dokonca je to častokrát považované za faux pas. Ak váš večerný outfit pozostáva z neutrálnych farieb ako sú čierna, sivá či béžová, dodajte iskru v podobe farebných šperkov. Zvoľte výrazné náušnice alebo dajte naopak prednosť náhrdelníku. Ak však stavíte na výrazné kúsky oblečenia, zvoľte v našej ponuke šperky s hladkými líniami, ktoré svojou prítomnosťou dokonale doplnia výsledný dojem.

V našej ponuke objavíte i kúsky, ktorých sa nebudete chcieť vzdať ani počas voľných chvíľ. Padne vaša voľba na minimalistické náušnice alebo naopak siahnete po retiazke? Zaručene objavíte niečo, čo upúta váš pohľad a dokonale sa hodí do vášho vyžarovania.