Nezaradené

AKO ZVOLIŤ ŠPERK PODĽA PRÍLEŽITOSTI?

AKO ZVOLIŤ ŠPERK PODĽA PRÍLEŽITOSTI?

Šperky dotiahnu výsledný outfit do dokonalého konca a udelia mu pomyselnú čerešničku na vrchu. Rovnako ako môžete outfit šperkami pozdvihnúť na novú úroveň a dodať mu eleganciu a zároveň nádych luxusu, tak ho môžete voľbou nevhodných šperkov pokaziť. Ako na správne kombinovanie a aké šperky je najlepšie voliť do práce, do spoločnosti či počas voľných chvíľ?

Prvá rada znie: zvoľte vždy jeden nosný kúsok, ktorý bude výrazný a ktorý jednoducho pritiahne všetky pohľady. V prípade, že dávate prednosť jednoduchým líniám v oblečení, môžete voliť mohutné a nápadité kúsky s výrazným dizajnom. Počas vášho pracovného dňa to môžu byť napríklad výrazné hodinky, ktoré sú trendy a zároveň plnia i užitočnú funkciu. Ak volíte výrazné náušnice, nemusíte už voliť ďalšie kúsky na doplnenie dekoltu. Dobrým pomocníkom sú i sety s jednoduchým dizajnom.

Kúsky z nich môžete nosiť tak ako vám to bude vyhovovať – nechať jednotlivé kúsky zažiariť samostatne alebo naopak využiť celú palebnú silu naraz. Dajte si však pozor, aby celkový dojem nepôsobil prekombinovane. V práci je predovšetkým dôležitý profesionálny dojem a vystupovanie.

Večerné udalosti sa vždy nesú v tóne elegancie a luxusu a rovnako by na tom mala byť i vaša voľba šperkov. Nie je šťastným rozhodnutím voliť hodinky a dokonca je to častokrát považované za faux pas. Ak váš večerný outfit pozostáva z neutrálnych farieb ako sú čierna, sivá či béžová, dodajte iskru v podobe farebných šperkov. Zvoľte výrazné náušnice alebo dajte naopak prednosť náhrdelníku. Ak však stavíte na výrazné kúsky oblečenia, zvoľte v našej ponuke šperky s hladkými líniami, ktoré svojou prítomnosťou dokonale doplnia výsledný dojem.

V našej ponuke objavíte i kúsky, ktorých sa nebudete chcieť vzdať ani počas voľných chvíľ. Padne vaša voľba na minimalistické náušnice alebo naopak siahnete po retiazke? Zaručene objavíte niečo, čo upúta váš pohľad a dokonale sa hodí do vášho vyžarovania.

Pridaj komentár